Kabrita
Kabrita
Kabrita
Kabrita

Māmiņa un mazulis

• Jūsu mazulis šobrīd pilnībā ir atkarīgs no Jums – tikai Jūs varat sniegt viņam sabalansētu uzturu harmoniskai augšanai, attīstībai un aizsardzībaiBarošana ar krūti


Krūts piens ir labākais uzturs jaundzimušajiem mazuļiem! Tas satur tieši tādu barības vielu, antivielu, augšanas hormonu un dzīvo šūnu daudzumu, kas nepieciešams tieši Jūsu mazuļa veselīgai attīstībai un augšanai.


UZZINĀT VAIRĀK


Sākam dot maisījumus


Dažas māmiņas izvēlas barot mazuli ar krūti visu pirmo dzīves gadu, dažas pat ilgāk, bet dažas spiestas sākt dot maisījumus jau pirmajā dzīves gadā. Ķīla veiksmīgai pāriešanai uz maisījumiem – to pakāpeniska ieviešana ēdienkartē.


UZZINĀT VAIRĀK


Sākam piebarošanu


4–6 mēnešu vecumā mazuļa vajadzības pēc barības vielām sāk mainīties. Bērns jau sāk pats interesēties par ēdienu – viņš pēta ēdienu, dažreiz cenšas paņemt to rokās, novēro kā ēd pieaugušie. Tā var būt viena no pazīmēm, ka bērns ir gatavs piebarošanas ieviešanai.


UZZINĀT VAIRĀK

Produkti Kabrita®


Maisījumi uz kazas piena bāzes Kabrita® GOLD Maisījumi Kabrita® tiek izgatavoti Holandē uz dabīgā kazas piena bāzes un 100% nesatur govs pienu. Kabrita® piedāvā speciāli izstrādātu formulu katram vesela bērna attīstības posmam.

Mācāmies rotaļājoties


Mazuļa pirmais dzīves gads – milzīgs ceļojums nezināmā pasaulē. Šajā periodā maņu orgāni attīstās trauksmaini ātri. Jūs varat palīdzēt bērna attīstībai, radot apstākļus grūtību pārvarēšanai…


Sīkāk

Biežāk uzdotie jautājumi

CITI JAUTĀJUMI